COACHING

 
 

„Skoncentruj się na tym, dokąd chcesz iść, nie na tym, czego się boisz.”
Anthony Robbins

Co to właściwie jest coaching?

Kluczem do osiągnięcia tego, czego chcesz jest inspirująca wizja przyszłości. Wszystko wydarza się najpierw w naszym umyśle, a dopiero potem w rzeczywistości. Dlatego, żeby osiągnąć jakikolwiek cel, nieważne – mały czy duży, pierwsza rzecz, jaką musisz zrobić, to określić, czego chcesz.

Musisz wykreować jasną, inspirującą, opartą na wartościach wizję pożądanego rezultatu. Zarysowując swoje marzenie, możesz w kreatywny sposób iść na przód.

I właśnie od tego zaczynamy naszą pracę – od określenia miejsca, okoliczności, w jakich chcesz żyć. Przyglądamy się także miejscu, w którym obecnie jesteś, aby widzieć całą drogę, jaką chcesz przejść. Ja jako towarzysz tej zmiany, jestem również po to, żeby przypomnieć Ci, jakie zasoby, zalety, walory masz już w sobie, aby ruszyć w tę drogę.

Odkrywamy też,

czego jeszcze nie masz, czego jeszcze potrzebujesz i co pozostaje do zrobienia, abyś mogła dojść tam, gdzie chcesz. Rozmawiamy też o tym, jakie, być może, przekonania Cię powstrzymują

.

Podczas procesu coachingowego skupisz się na wdrożeniu planu, a ja wesprę Cię obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem od Ciebie odpowiedzialności.Coach to towarzysz – nie mentor, nie terapeuta, nie przyjaciel. To towarzysz w drodze do upragnionego celu.

Biuro

ul. Kilińskiego 14
95-040 Koluszki
woj. łódzkie

Copyright

Copyright © 2024 Magia Rozmowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.